Wystawa motocykli i skuterów – cz. 2

Po bardzo pracowitym marcu wybraliśmy w końcu kolejną porcję zdjęć z wystawy. Będzie trochę bardziej kobieco, ale z pewnością dla wszystkich interesująco.

Sezon motocyklowy już właściwie rozpoczęty. Robi się coraz cieplej i kolejne rzesze ludzi odkrywają przyjemność jazdy z „wiatrem we włosach”. W ubiegłym roku zachwalaliśmy Wam uroki skuterów marki Vespa. Na wystawie mieliśmy jednak okazję podziwiać jeszcze kilka fajnych modeli, które podbiły nasze serca.

Na początek:

Osa

Oliwkowa Osa. Pamiętają ją pewnie nieco starsi niż ja. Nigdy nie miałam okazji jeździć na czymś takim, ale wygląda dość wygodnie i z wiarygodnych źródeł wiem, że rzeczywiście taka była. Bardzo mi się spodobała i chyba trochę żałuję, że już nie jest produkowana.

Mogłabym zakładać taki uroczy kask, jak ten poniżej ;)

Wystawa motocykli 034

Teraz coś bardziej współczesnego…

Wystawa motocykli 035

To skutery marki ZIPP. Pierwszy to model Parco. Wyjątkowo przemyślany pod względem zużycia paliwa. Na 100km spala tylko 2,5 litra! Mały, zwrotny, oszczędny – idealny w ruchu miejskim. Więcej informacji możecie o nim znaleźć tutaj: http://www.zipp.pl/kolekcja/skutery/6/PARCO.html

Wystawa motocykli 058

Dla wielbicieli hipsterskich designów ;) Niestety nie wiem co to był za model ani jakiej marki. Możliwe, że to jedyny taki egzemplarz na świecie :)

Coś, co pewnie poruszy damskie serca… Vaneti Lolitta! Czy nie jest urocza? :) W internecie znajdziecie również wersje w innych kolorach, np różowe ;) Cena dla modeli z rocznika 2012 w okolicach 3500 zł, więc raczej przystępna… no a ileż radości z jazdy!

Wystawa motocykli 060Wystawa motocykli 059

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieciarnia miała też coś dla siebie… wersje mało mechaniczne, jak:

Wystawa motocykli 069

… i wersje bardzo mechaniczne, jak:

Wystawa motocykli 065

Widać, co cieszyło się większą popularnością… szczerze mówiąc nie wiem, czy wśród dzieci, czy raczej wśród ich rodziców ;]

Dla lubiących długie podróże w komfortowych warunkach… aż oczy bolały ;)

Wystawa motocykli 072Wystawa motocykli 071Wystawa motocykli 070

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec trochę klasyki:

BMW

Wystawa motocykli 090

oraz Suzuki

Wystawa motocykli 041

i Triumph

Wystawa motocykli 084

To już były zdecydowanie modele dla Dużych Chłopców i Dziewczynek ;)

A gdy będziecie wybierać się w drogę, pamiętajcie o

Wystawa motocykli 089

Szerokiej drogi! :)