Tłumaczenia przysięgłe

Jeśli znalazłeś naszą stronę, to najprawdopodobniej szukasz tłumacza. Jeszcze pewniejsze jest to, że szukasz osoby z uprawnieniami tłumacza przysięgłego.

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

certified-rubber-stamp

Kupiłeś samochód lub motor? Może chcesz się starać o wizę, albo jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz interesy z zagranicznymi kontrahentami?

Tłumaczenia przysięgłe to nasza specjalność

Naszą specjalnością są tłumaczenie przysięgłe, które oferujemy w atrakcyjnych cenach oraz z gwarancją zadowolenia. Jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia w ekspresowym tempie – jeżeli potrzebne są tłumaczenia Mokotów, warto wybrać KeaOffice!

Tłumaczenia przysięgłe, uwierzytelnione czy poświadczone są specjalnym typem tłumaczeń pisemnych, które muszą być wykonane przez posiadającego odpowiednie uprawnienia tłumacza przysięgłego. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm oraz instytucji. Oprócz tłumaczeń z i na język polski w naszej ofercie znajdziesz też tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy.

Większość dokumentów takich jak:

 • umowy kupna-sprzedaży
 • dokumenty rejestracyjne pojazdów
 • akty urodzenia, małżeństwa, zgonu
 • dyplomy i świadectwa szkolne
 • faktury
 • umowy o współpracy, kontrakty, akty założycielskie spółek, itp…

muszą zostać przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język urzędowy kraju, w którym będą używane.

Wieloletnie doświadczenie i niezbędne certyfikaty

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w KeaOffice przygotowywane są przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem oraz niezbędnymi certyfikatami, które uprawniają do poświadczania dokumentów. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane profesjonalnie i na czas!

Tłumaczenia Mokotów – do skorzystania z naszych usług zapraszamy nie tylko klientów z Mokotowa czy Ursynowa, ale z całej Warszawy i okolic. Dla klientów doceniających komfort przygotowaliśmy ofertę tłumaczeń przez internet. Wystarczy przesłać do nas dokument mailem, pocztą lub kurierem, a my odeślemy go w ten sam sposób. Możesz otrzymać tłumaczenie bez wychodzenia z domu!

Możesz spotkać się ze sformułowaniami takimi jak:

 • tłumaczenie przysięgłe,
 • tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione czy poświadczone.

Wszystkie one znaczą to samo – Twój dokument zostanie przetłumaczony na drugi język przez osobę urzędowo do tego uprawnioną.

Ceny i terminy są ustalane indywidualnie, wystarczy, że prześlesz lub osobiście przekażesz nam dokumenty do wyceny.


Więcej

Tłumaczenia przysięgłe – sprawnie i profesjonalnie

Poszukujesz profesjonalnego, bardzo dokładnego tłumaczenia konkretnych dokumentów, a jednocześnie zależy Ci na uniknięciu ewentualnych nieścisłości i uproszczeń językowych? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, z pewnością potrzebujesz usług kogoś więcej, niż osoby płynnie posługującej się językiem obcym. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług biura przekładów wykonującego tłumaczenia przysięgłe. W tym miejscu wychodzimy tobie naprzeciw, proponując szybkie i sprawne wykonywanie przekładów.

Kiedy bierzemy na siebie zadania związane z tłumaczeniami przysięgłymi, trzymamy się jasno określonych terminów, a wykonany przekład trafia do Twoich rąk bez niepotrzebnych opóźnień. To ważne, gdy zależy Ci na konkretnych terminach i nie możesz sobie pozwolić na korzystanie z usług przypadkowych osób. Dzięki nam możesz być spokojny zarówno w kwestii czasu wykonania, jak i jego jakości.

Dlaczego akurat tłumaczenia przysięgłe?

W porównaniu ze zwykłą formą przekładów, tłumaczenia przysięgłe dają Ci znacznie większą pewność co do precyzji językowej. Osoby je wykonujące muszą posiadać odpowiednie uprawnienia, a dodatkowo dokonują poświadczenia dokumentu źródłowego, z którego dokonywano przekładu.

KeaOffice - Tłumaczenia Przysięgłe

Zlecenia tłumaczeń przysięgłych może być szczególnie istotne w przypadku takich dokumentów, jak umowy handlowe, regulaminy korzystania z różnorakich usług, czy listy biznesowe dotyczące spraw wymagających bardzo dokładnego doprecyzowania szczegółów. To oczywiście nie wszystkie sytuacje, w których warto korzystać z tłumaczeń przysięgłych. Mogą być one przydatne także w przypadku wykonywania niektórych książek, w których istnieje ryzyko, że drobne nieścisłości mogłyby zmienić znaczenie przekazywanych informacji – również w takiej sytuacji tłumacz przysięgły pozwoli zachować pewność co do jakości uzyskanego przekładu.

Korzystając z tłumaczeń przysięgłych w naszym biurze translacyjnym zyskujesz więc:

 • Pewność co do jakości przekładu.
 • Terminowość wykonania powierzonych prac.
 • Pewność, że adresaci danego dokumentu odczytają dokładnie te same informacje, jakie znalazły się w oryginale.

Tłumaczenia na miejscu lub zdalnie

Głównym polem działania naszego biura jest Warszawa, a konkretnie dzielnica Mokotów. Jeżeli chcesz nas odwiedzić i na miejscu przedyskutować szczegóły zlecenia – nie ma problemu, serdecznie zapraszamy. Może mieć to znaczenie głównie w przypadku szczególnie skomplikowanych dokumentów.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żebyś dokonał zlecenia za pośrednictwem internetu, na przykład przesyłając nam skany dokumentów lub ich fotografie. Ponadto zawsze istnieje możliwość dostarczenia dokumentów pocztą tradycyjną. Dzięki temu możesz z nami współpracować na dowolną odległość. Niezależnie od wybranej formy współpracy (z kontaktem bezpośrednim lub na odległość), tłumaczenia przysięgłe za każdym razem będą tak samo precyzyjne.

Legalizacje

Tłumaczenia przysięgłe to jednak nie wszystko. Dodatkowo wykonujemy legalizacje dokumentów handlowych w takich urzędach i instytucjach, jak ambasady, konsulaty, czy ministerstwa.

.

Zapisz

Zapisz

Zapisz