Motocykle i skutery

 

Vespy Kolorowe

Po miesiącach oczekiwania wiosna wybuchła wszystkim w twarz. Pierwsze w tym roku Targi Motocyklowe, które odbywają się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu okraszone były jeszcze śniego-deszczem, a kilka dni później mieliśmy już iście wiosenną pogodę.

Tak więc sezon motocyklowy rozpoczął się i będzie trwał aż do późnej jesieni.

Wszyscy znamy wielbicieli superszybkich jednośladów, ale od kilku lat coraz popularniejszym środkiem lokomocji w dużych miastach są skutery. Łączą one w sobie wiele zalet: są małe, wystarczająco szybkie, a ich kierowcy niekoniecznie muszą być pełnoletni (prawo jazdy kategorii AM [w styczniu 2013 zastąpiło dawniej wydawaną kartę motorowerową] jest wydawane osobom od lat 13, dla motorowerów i rowerów). Są również bardzo wygodne! Moda na nie przyszła do Polski z Włoch i Francji, gdzie są pojazdami niezwykle popularnymi w ruchu miejskim i podmiejskim na krótkich dystansach.

Szczególną popularnością cieszą się skutery marki Vespa (na zdjęciu). Są bardzo wygodne, estetyczne, mogą być wyposażone w owiewki a nawet półotwartą kabinę.

Jeśli sprowadziliście lub zamierzacie kupić motor, skuter czy motorower sprowadzony z Włoch lub innego kraju, zapraszamy do nas w celu przetłumaczenia dokumentów!

SZEROKIEJ DROGI! :)