End of the Year 2014

Source: pixabay.com

Source: pixabay.com

Drodzy Czytelnicy,

Ostatniego dnia tego roku dziękujemy Wam za to, że jesteście. Obiecujemy, że w 2015 roku będziemy publikować więcej wpisów, ciekawych informacji, porad, zdjęć i relacji z wydarzeń. Zamierzamy również wzbogacić naszą stronę o nowe zakładki i rozszerzyć asortyment tłumaczeń oraz usprawnić obsługę.

Być może dla niektórych z Was magiczna godzina 00:00 w nocy z 31.12 na 01.01 wcale nie jest magiczna, wszak wiadomo, że pewne rzeczy nie zmienią się, a problemy magicznie nie znikną z wybiciem północy. My wierzymy jednak, że jest to taki moment, kiedy każdy może pomyśleć i postanowić, że znajdzie w sobie siłę i chęci, aby dokonać długo odkładanych zmian, przezwyciężyć swoje lęki czy niepewności, znaleźć w sobie odwagę, żeby w nowym roku zrobić coś pięknego, dobrego, wspaniałego dla siebie lub dla kogoś innego.

Jeśli chcecie zebrać gdzieś swoje Noworoczne Postanowienia, to polecamy Wam spisać je na pierwszej stronie kalendarza, dzięki temu w każdym momencie roku, możecie zajrzeć do nich i sprawdzić co zostało do zrobienia.

Mamy nadzieję, że rok 2015 będzie dla Was wyłącznie pasmem samych sukcesów i radości,a  wszystkie troski i problemy jednak magicznie znikną gdy zegary skończą wybijać północ.

Cokolwiek byście dziś nie robili, bawcie się dobrze i bezpiecznie!

Szczęśliwego Nowego Roku!!!